22:24   Úterý 25.června 2019     Svátek má Ivan   

Rozdíl 2
"Milionáři se soustřeďují na rozmnožování

svého jmění.

Střední třída se soustřeďuje na růst platu."Typickým představitelem tohoto pravidla je jeden z nejslavnějších a nejbohatších Řeků 20. století. Proslavil se nejen svým pohádkovým bohatstvím, ale i vztahem s operní pěvkyní Marií Callasovou a s vdovou po americkém prezidentovi Johnu F. Kennedym Jacqueline Kennedyovou. Není jim nikdo jiný než Aristoteles Onassis.

Skoro každý někdy slyšel pořekadlo: „Pracuj chytřeji, ne tvrději.“ A soustředit se na své jmění znamená pracovat chytře. Pracovat za výplatu znamená pracovat tvrdě.

Milionáři dosahují finanční svobody díky tomu, že na začátku pracují tvrdě, aby získali jmění. Jakmile se dostanou finančně na určitou úroveň, jsou zcela svobodní a můžou si dělat, co chtějí a kdy chtějí.


Milionářova definice jmění

Typickou definicí celkového jmění jsou prostředky mínus dluhy. Většina lidí se domnívá, že prostředky jsou to, co vlastní a co má nějakou hodnotu. Milionáři o tom ale takto neuvažují. A co se týče peněz, je jistě výhodnější uvažovat jako milionář než jako většina lidí.

Milionáři pohlížejí na prostředky jako na věci, které vlastní a které mají hodnotu a ještě k tomu pro ně zajišťují pasivní příjmy. Příslušník střední třídy může disponovat malými prostředky, které sice mají určitou hodnotu, ale obvykle nejsou zdrojem žádného pasivního příjmu.

Jmění, které neprodukuje pasivní příjem, je bezcenné. Milionáři se soustřeďují na zvyšování svého jmění, což zároveň zvyšuje i jejich pasivní příjmy.„Milionáři nutí své peníze, aby za ně tvrdě pracovali. Střední třída tvrdě pracuje pro peníze.“
Změňte svou výplatu v pasivní příjem

Mnoho dnešních milionářů kdysi pracovalo za plat. Jak se stali finančně svobodnými? Investovali svou výplatu do něčeho, co jim vydělávalo další peníze. Většina milionářů si prožila období, kdy hodně pracovali. Tvrdě pracovali, aby rozmnožovali svůj majetek.

Milionáři nejenže tvrdě pracují, oni také pilně studují, aby se naučili, jak získávat nové prostředky, které pro ně budou zdrojem dalších příjmů.„Trpělivost, vědomosti a moudrost jsou k rozhojňování jmění zkrátka potřené.“
Moudrost znamená, že dokážete své znalosti aplikovat v praxi.


Začněte s malým podnikáním

Začněte s podnikáním, které vám zabere jen málo času, a u toho prostě dál pracujte. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je připojit se k marketingové společnosti. Přímý prodej nebo marketingová společnost je skvělým začátkem vašeho vlastního podnikání. Vůbec nic neriskujete a máte možnost získat vysoce ohodnocenou práci.
Držte se těchto tří doporučení:

  1. Ujistěte se, že nabízeným produktům či službám opravdu věříte.
  2. Ujistěte se, že se s lidmi, s nimiž jednáte, cítíte příjemně.
  3. Ujistěte se, že společnost má dobrý vzdělávací systém.

Vytyčte si cíl: vydělat si takto víc peněz než v práci na plný úvazek. Pokud toho dosáhnete, budete se moci svobodně rozhodnout, jestli chcete dál setrvat ve svém zaměstnání. Protože teď budete pracovat, jen když budete chtít, a ne že budete muset. Nebylo by to pěkné?

Začnete-li podnikat, dbejte na to, abyste neutráceli víc než doposud a peníze, které vyděláte navíc, si šetřili. Našetřenou částku pak můžete výhodně investovat.

Milionáři disponují neobvyklou moudrostí: neutrácejí víc peněz, ani když víc vydělávají. Oni je totiž investují.


Jmění není vajíčko v hnízdě

Střední třída si finanční zabezpečení představuje jako vejce v hnízdě. Milionáři takto neuvažují. Milionáři nemají vajíčko – oni mají husy, které jim neustále snášejí zlatá vejce. Jmění milionářů jsou jejich husy. Pasivní příjmy, které získávají díky svému jmění, jsou zlatá vejce.
Zaměřte se na to, abyste zvyšovali své jmění pomocí investic, které produkují pasivní příjmy, a přijde den, kdy budete naprosto finančně svobodní.Více si přečtěte přímo v knize, objednat si ji můžete u METAFORA
"Milionáři se soustřeďují na rozmnožování

svého jmění.

Střední třída se soustřeďuje na růst platu."

Martin & Co.Zpět na Úvod