18:37   Neděle 20.ledna 2019     Svátek má Ilona   

Rozdíl 3
"Milionáři mají několik zdrojů příjmů.

Střední třída má jenom jeden či dva."Typickým představitelem tohoto pravidla je bývalý nejdéle sloužící výkonný ředitel společnosti General Electric Jack Welch.

Pojďme přirovnat peníze k rybám. Chytil by rybář vice ryb, kdyby měl dva pruty? Samozřejmě. Je velmi pravděpodobné, že by tomu tak bylo. A co kdyby měl pět prutů? Je snadné usoudit, že pět prutů přinese rybáři větší úlovek.

S penězi je to stejné. Čím více zdrojů příjmu budete mít, tím pravděpodobnější je, že se stanete milionářem. Na jednoho milionáře, který získal své bohatství pouze z jediné věci, připadá tucet dalších, kteří se stali finančně nezávislými tak, že kombinovali několik zdrojů svých příjmů.


Pasivní příjmy

Klíčem k tomu, jak získat několik zdrojů, je zaměřit se na to, aby se tyto zdroje staly pasivními. Tím nemyslím, že byste nemuseli pracovat. Tím myslím, že od vás osobně budou vyžadovat jen malou pozornost či zařizování.

Pokud se domníváte, že všechno musíte udělat sami, extrémně to omezuje váš finanční potenciál. Milionáři jsou jiného názoru než příslušníci střední třídy. Věří, že mohou najít někoho, kdo dokáže odvést práci nejen tak dobře jako oni, ale dokonce ještě lépe! To je rozdíl!


Vybudujte si tým

Milionáři se rovněž dopracovali ke zvláštní zkušenosti – dokážou dát dohromady lidi, kteří pak společně odvádějí skvělé pracovní výsledky, což se pochopitelně projeví i na finanční stránce. Je to zkušenost a trvá určitou dobu, než ji člověk získá. Je to schopnost najít takové lidi, aby se vzájemně doplňovali, a vždy umístit tu správnou osobu na správnou pozici.


Procvičování úmyslné shody

Úmyslná shoda je podstatou toho, jak si vytvořit několik úspěšných zdrojů příjmů. Úmyslná znamená, že něco děláme záměrně. Plánovaná událost. Promyšlená akce. Shoda znamená spojení. Vyrovnání. Souhlas. Věci společně fungují skvěle.

Záměrnou shodu praktikují ti velmi bohatí. Je to metodické plánování. Síla vzájemné shody spočívá v tom, že každý zdroj pasivních příjmů podporuje ty ostatní.


Ale zpět k našemu rybáři. Je snadné si uvědomit, že na čtyři nebo pět prutů chytí víc ryb než na jeden. A to, k čemu dochází při úmyslné shodě, je dokonce ještě lepší než mít mnoho prutů. Úmyslná shoda znamená, že máte síť. Zeptám se vás, kdo chytí víc ryb: rybář, který používá jednotlivé pruty, nebo ten, který loví do sítě? Úmyslná shoda spojuje všechny oblasti byznysu, v nichž jste zainteresováni, přičemž jedna druhé pomáhá vydělat víc peněz.


Zaměříte-li se na PASIVNÍ zdroje příjmů, vybudujete si TÝM a budete se učit ÚMYSLNÉ SHODĚ, rozhodně se nebudete muset krájet na kousíčky.

Každopádně ale musíte být opatrní a nedovolit, aby vás uvažování střední třídy od zamýšlené akce a vyzkoušení nových věcí odradilo. Pasivní zdroje příjmů, týmy a úmyslná shoda jsou tři věci, které se nedají porazit, jestliže do sebe pěkně zapadají. Společně budují pevný finanční život.Více si přečtěte přímo v knize, objednat si ji můžete u METAFORA
"Milionáři mají několik zdrojů příjmů.

Střední třída má jenom jeden či dva."

Martin & Co.Zpět na Úvod